Андрій Сахневич, Віталій Гавриш та Денис Костишин — у збірній 11-го туру!

Андрій Сахневич, Віталій Гавриш та Денис Костишин — у збірній 11-го туру!

Андрій Сахневич, Віталій Гавриш та Денис Костишин потрапили до символічної збірної одинадцятого туру чемпіонату України за версією інтернет-видання Sportarena.

 

 Правий захисник – Андрій Сахневич

Дуже потужно відіграв правий край ковалівців у Волочиську. Сахневич активно долучався до атак, особливо з виходом реактивного Ільїна. Вдало підігрував товаришам, рідко припускався невимушених втрат (такий епізод пригадується лише один, та й той – без контратаки). Зі штрафного здійснив гольову подачу на Костишина-молодшого.

 

Центральний захисник – Віталій Гавриш

Досить важкий матч, незважаючи на те, що дебютант Агробізнес поки не має результату. Захисникам гостей довелося не раз вступати в боротьбу. Гавриш у цьому плані здорово зіграв біля своїх воріт, а в одному із епізодів міг забивати і в ворота суперників після підключення на стандарт. Третій матч поспіль не пропускає Колос. А в гостях – це по-справжньому неймовірно! – Колос взагалі цього сезону не допустив м’ячів у свої ворота.

Атакувальний півзахисник – Денис Костишин

Важко бути сином у команді батька – головного тренера. Але Денис знав, на що йшов, і тепер через виходи на заміну доводить своє право грати за Колос. І це виходить у нього добре: якщо мати на увазі ще й анульований гол Кобрі, Костишин-молодший забив чотири м’ячі після виходів із лавки. У Волочиську він просто розметав суперників, граючи широко, опиняючись на несподіваних для опікунів позиціях та забивши два м’ячі із трьох своєї команди.