Андрій Засуха: «У «Колоса» масштабні плани»

Андрій Засуха: «У «Колоса» масштабні плани»

Президент ковалівського «Колоса» – про плани команди та будівництво стадіону.

 

– Ковалівку постійно порівнюють з маленькою Швейцарією, а “Колос” – із «Гоффенхаймом». Німецький клуб з селища, в якому всього 3000 населення, але вони грали в групі Ліги чемпіонів УЄФА. Наскільки вам приємні такі порівняння?

«Наша команда прагне до цього, постійно намагаємося розвиватися.
Найбільше досягнення для мене це те, що ми дуже багато дітей залучили до футболу. Вони займаються спортом, а не пиячать чи палять. У нас також є хокейний клуб, який виступає у чемпіонаті України серед юнаків 13-14 років і вони є окремою гордістю Ковалівки. Основне завдання — надати можливості молоді займатися спортом».

 

– Наскільки «Колос» готовий до участі в Прем’єр-Лізі у плані інфраструктури?

«Вже у понеділок повністю знімаємо газон з нашого стадіону і ліквідовуємо його для того, щоб покласти підігрів, зробити нормальний дренаж. Як відомо, на початку сезону у нас була проблема з якістю покриття через відсутність хорошого дренажу. Можу сказати, що у «Колоса» масштабні плани. Замовили три трибуни, які вміщуватимуть 3000 глядачів, плюс залишаються трибуни з 1800 місць. Загалом наш стадіон зможе прийняти 4800 вболівальників. Також у нас буде адміністративна будівля, яка відповідатиме всім вимогам Прем’єр-Ліги. Зараз у нас вже є одна VIP-стоянка, плюс велика стоянка для футболістів. До першого квітня 2020 року всі ці масштабні плани втілимо у життя».

 

– Наскільки масштабною буде комплектація команди у міжсезоння?

«Не хотів би говорити про це наразі. Мені треба поговорити з Русланом Костишиним, а тоді вже прийматимемо рішення.
У нас з головним тренером дуже теплі взаємини, знаю що Руслан Володимирович відданий нашому клубу».