Антон Яшков та Володимир Лисенко – у збірній туру!

Антон Яшков та Володимир Лисенко – у збірній туру!

Футболісти ковалівського «Колоса» Антон Яшков та Володимир Лисенко потрапили до символічної збірної 18-го туру за версію інтернет-видання Sport Arena.

Воротар – Антон Яшков («Колос»)

Ціна помилки у такому матчі, як із «Інгульцем», була особливо великою – але Яшков не дав жодних підстав сумніватися у своїй надійності. Він здорово виручив гостей ще у першому таймі, вигравши дуель із Піднебенним, потім справився із кількома стандартами від В’ячеслава, які вимагали пильності та виходів. Наприкінці гри найкращий бомбардир петровців Акименко здійснив випад у бік воріт ковалівців. Але у цій напруженій грі Антон зберіг свої ворота в недоторканості, це один із найнапруженіших та найцінніших клін-шитів для Яшкова.

Нападник – Володимир Лисенко («Колос»)

У центральному матчі туру від ковалівців вимагалося зіграти максимально чітко та використати той шанс, який випаде у Петровому. Лисенко, який вийшов на вістрі атаки, скористався першою ж нагодою забити – він влучно замкнув навіс Ільїна, вигравши позицію у суперників. Надалі Володимир досить успішно відіграв попереду – здорово синхронізувався із товаришами по групі нападу, діяв широко й відпрацював відведений час сумлінно.

Прес-служба ФК «Колос» за матеріалами Sport Arena