Антон Яшков, Віталій Гавриш та Олександр Бондаренко — у збірній півріччя!

Антон Яшков, Віталій Гавриш та Олександр Бондаренко — у збірній півріччя!

Антон Яшков, Віталій Гавриш та Олександр Бондаренко потрапили до символічної збірної першого півріччя чемпіонату України з футболу за версією інтернет-видання Sportarena.

 

Усього в цьому списку  тридцять три гравці (по троє на кожну позицію). Відрадно, що одразу двоє футболістів «Колоса» — воротар Антон Яшков і центральний захисник Віталій Гавриш — увійшли до символічної збірної під першими номерами (тобто, стали основними у «дрім тім»). Натомість, нападник Олександр Бондаренко потрапив до збірної півріччя під №2, отримавши місце в найближчому резерві першолігової “команди мрії”.

 

Воротар Антон Яшков

26 років, 15 матчів – 7 пропущених м’ячів – 10 шат-аутів

Це парадокс: Колос упевнено крокує футбольною Україною, має титул чемпіона Другої ліги та бореться за вищі місця у Першій, однак донедавна все ще пропускав через ротацію своїх воротарів, ніби все ще не визначившись, хто ж найкращий серед рівних. Однак 2018 рік переконливо показав: пост №1 виграв Яшков. Підопічний прославленого тренера воротарів і в минулому дуже майстерного голкіпера Кернозенка значно прогресував за цей період. Багато рятував і – що, можливо, навіть важливіше – забирав усі «свої» м’ячі. Завдяки його надійній стабільній грі Колос не втратив багато очок, що важливо за особливостей його виступів (багато нічиїх та мінімальних результатів).

 

Центральний захисник — Віталій Гавриш

32 роки, 16 матчів – 3 голи

Колос пропустив найменше серед усіх клубів Першої ліги та пішов у відпустку єдиним, хто не зазнав жодної поразки у чемпіонаті. А справжнім лідером найнадійнішої оборони сезону є ветеран Гавриш – до слова, кадровий центральний півзахисник, який з показною легкістю закрив у ковалівців потенційно проблемну позицію. Причому, Віталій однаково ефективний при будь-яких варіантах оборони та у зв’язці із різними гравцями.

 

Нападник — Олександр Бондаренко (Колос)

29 років, 14 матчів – 7 голів

У Колоса такий вибір у групі атаки, що йому позаздрили б усі в ПФЛ. До того ж, вибір – якісний, є «інструмент» для будь-яких завдань. Для таранної, силової атаки є Бондаренко – причому, було б невірно «підганяти» його суто під цей стереотип. Олександр може виграти боротьбу, але уміє зіграти й тонше. Навіть в умовах постійної ротації та високої конкуренції він зумів стати найрезультативнішим гравцем команди. Має дані, щоб стати надійним першим вибором на вістрі атаки Колоса навесні.