Артем Тєрєхов: «Оболонь Бровар» – сильна своєю єдністю і самовіддачею»

Артем Тєрєхов: «Оболонь Бровар» – сильна своєю єдністю і самовіддачею»

Захисник «Колоса» Артем Тєрєхов, який в минулому виступав у складі столичних «пивоварів», в інтерв’ю клубній прес-службі розповів про подробиці свого переходу в ковалівську команду, а також поділився очікуваннями від матчу «Колос» — «Оболонь Бровар», який цієї неділі пройде на столичній «Оболонь-Арені» в рамках 15-го туру чемпіонату України.

 

Артеме, в «Колос» ти прийшов влітку якраз з «Оболоні Бровар». Розкажи, як виник цей перехід?

— По закінченні минулого сезону мені зателефонував Руслан Володимирович і запропонував перейти в команду «Колос». Ми з ним зустрілися, поспілкувалися, вирішили всі питання, моменти. І так я став футболістом «Колоса».

 

— З кимось з колишніх одноклубників спілкуєшся?

— Звичайно. В «Оболоні Бровар» у мене залишилося багато друзів.

 

— Артеме, що очікуєш від матчу з «пивоварами»?

– Це свого роду дербі, тому мені здається, що гра буде напруженою і дуже цікавою, адже ніхто не хоче і не збирається поступатися!

 

— А взагалі стежиш за виступами «Оболоні Бровар»?

— Так, іноді дивлюся матчі за участі “пивоварів”. Тим паче, що ми виступаємо в одній лізі.  Також намагаюся передивлятися поєдинки за участі й інших наших конкурентів  за високі місця.

 

— У чому, на твою думку, головний козир «Оболоні Бровар» в цьому сезоні?

— Мені здається, що ця команда сильна своєю єдністю і самовіддачею. «Пивовари» намагаються строго грати в обороні, але не забувають й про створення небезпечних моментів біля володінь суперника.

 

— Що стане визначальним фактором у двобої з «пивоварами»?

— … Не можу сказати про щось конкретне. Думаю, що за рахунок настрою і виконання всіх вимог наших тренерів ми зможемо досягти необхідного для нас результату …

 

Прес-служба ФК “Колос”.