«Авангард» — «Колос» — 0:1

«Авангард» — «Колос» — 0:1

«Колос» у двадцятому турі національної першості здобув виїзну перемогу над «Авангардом».

 

«Авангард» (Краматорськ) — «Колос» (Ковалівка) — 0:1 (0:0)

Перша ліга. Двадцятий тур

27 березня. Краматорськ. «Прапор». 1284 глядачів.

Арбітр: Дердо Олександр (Чорноморськ).

Асистенти арбітра: Павлінов Олексан(др (Одеса), Козорезов Дмитро (Одеська область).

Делегат ФФУ: Брюхов Павло (Кременчук).

«Авангард»: Денчук Артур, Воробєй Максим, Єрмаков Віталій, Шершень Михайло, Ульянов Дмитро, Лобов Олексій, Полюлях Микита (Копитов Дмитро, 86), Матяж Іван (Собко Віталій, 66), Демченко Єгор (Сеницький Юрій, 55), Трояновський Євген (Моісеєнко Олексій, 54), Кірієнко Ігор. Запасні: Солдатенко Вадим, Нечипоренко Станіслав, Хоцяновський Артем, Скоблов Дмитро, Щебетун Олексій, Савін Владислав. Головний тренер: Косевич Олександр.

«Колос»: Волинець Євген, Сахневич Андрій, Максименко Максим, Гавриш Віталій, Мігунов Олександр, Мілько Вадим, Поздеєв Олександр (Рябов В’ячеслав, 46), Морозко Євгеній (Банасевич Максим, 66), Нехтій Владислав (Ільїн Олег, 46), Кизилатеш Джемаль (Дорошенко Арсентій, 79), Бондаренко Олександр (Лисенко Володимир, 59). Запасні: Яшков Антон, Зозуля Олексій, Чорноморець Олександр, Охрончук Владислав, Тєрєхов Артем, Антюх Денис. Головний тренер: Костишин Руслан.

Гол: Лисенко (84).

Попередження: Поздеєв (12), Сахневич (75).

Вилучення: Сахневич (90+5) (друге попередження).

 

Обидві команди до цього поєдинку підійшли з певними кадровими труднощами. Господарям через дискваліфікацію не змогли допомогти провідні захисники — Владислав Ємець та Олександр Сухаров. Ковалівці ж не дорахувалися хава Євгенія Задою, який пропускав матч з тієї ж причини, що й краматорчани Ємець та Сухаров.

Утім, незважаючи на суттєві кадрові втрати у цілому краматорчани справили непогане враження. Вони, граючи за рідних трибун, будь-що намагалися потішити своїх прихильників прийнятним результатом. Однак, не врахували одну деталь — бажання ковалівців продовжити переможні традиції, започатковані у Краматорську ще три роки тому. Саме так, підопічні Руслана Костишина ще жодного разу не втрачали очок на краматорському стадіоні! Не втратили залікових балів ковалівці й у звітному матчі. Більше того, вони втретє в історії очних протистоянь обіграли «Авангард» з одним і тим самим рахунком — 1:0. Цього разу переможний і мегакрасивий гол для ковалівців провів Володимир Лисенко на 84-й хвилині зустрічі, він поцілив у верхній кут воріт «Авангарду» метрів з двадцяти п’яти, до цього звільнившись від опіки двох захисників! Результативну передачу віддав Дорошенко. Цікаво, що і Лисенко, і Дорошенко з’явилися на полі у другому таймі. Як бачимо, тренерське чуття Руслана Костишина спрацвювало на всі сто відсотків!

0:1 - “Колос” святкує виїзну перемогу над “Авангардом” і виходить — увага! — на друге місце Першої ліги!