Денис Костишин – герой 11 туру!

Денис Костишин – герой 11 туру!

Спортивне інтернет-видання Sport Arena визнало героєм 11 туру півзахисника ковалівського «Колоса» Дениса Костишина.

 

Футбольна династія Костишиних охопила всю ПФЛ – Руслан Костишин очолює першоліговий «Колос» (Ковалівка), його брат Віталій – друголігове «Поділля» (Хмельницький), а його син Денис донедавна грав за ФК «Дніпро», а нині перейшов у команду батька, де також грають екс-дніпряни Ільїн та Дорошенко.

А родом Костишини із Хмельниччини – тому те, що Денис став героєм туру якраз завдяки вдалому виступу проти земляків. «Агробізнес» покладав великі надії на матч із «Колосом» – довго тримався, навіть у меншості зберігаючи надію на відіграш, однак саме дубль Костишина-молодшого дозволив «Колосу» остаточно зломити супротив суперника. Спершу Денис скористався проникаючою передачею Кизилатеша, а потім замкнув подачу Сахневича зі штрафного. «Агробізнес» програв – 0:3.

 

Денис Костишин («Колос»)

103 матчі, 21 гол на професіональному рівні
21 рік. Атакувальний півзахисник

• оформив дубль у матчі з «Агробізнесом»
• найбільш забивний «джокер» чемпіонату
• син у команді батька – головного тренера

Денис – син колишнього гравця ЦСКА й «Арсеналу», «Дніпра», «Кривбасу» та низки інших українських клубів. Починав займатися футболом у столиці, пройшов школу «Динамо». А в 2014-2018 роках виступав у складі «Дніпра», встиг дебютувати в УПЛ, був лідером команди, яка виступала у Другій лізі попри всі зняття очок та інші санкції.

Влітку Костишин-молодший зважився на непростий для себе крок – перейшов у команду, яку очолює його батько. Цього сезону він сім разів вийшов на заміну й відзначився трьома голами (навіть чотирма у восьми – якщо мати на увазі анульований матч із «Коброю», його ми традиційно не рахуємо, оскільки команда знялася з турніру до завершення першого кола). Футбольні чесноти Дениса Руслановича – швидкість, техніка та універсалізм, який дозволяє йому претендувати фактично на будь-яку точку в групі атаки.

Прес-служба ФК «Колос» за матеріалами Sport Arena