Денис Костишин: "Планую робити все, щоб команда вигравала та набирала очки"

Денис Костишин: "Планую робити все, щоб команда вигравала та набирала очки"

Півзахисник “Колоса” Денис Костишин поділився своїми враженнями від матчу з “Агробізнесом”, у якому він відзначився дублем, та розповів про секрет успіху своєї команди.
– Для вас важлива перемога в номінації на найкращого гравця туру за підсумками матчу з «Агробізнесом» у 11-му турі?
– Звичайно, мені приємно, що за мною слідкують, відзначають. Найголовніше, що забиті м’ячі принесли успіх команді. Ми перемогли в дуже складній грі, проявили характер.
– Матч з «Агробізнесом» для «Колоса» складався дуже непросто. Цього й очікували від виїзду до Волочиська? Розуміли, що команда, яка ще не вигравала, буде надмотивована?
– Всі команди з Західної України відзначаються непоступливістю, в них неймовірна воля до перемоги. Проти таких суперників дуже складно грати, особливо на виїзді. Перед грою ретельно розібрали “Агробізнес”, дізналися, про їх сильні і слабкі сторони, тому готувалися до непростого протистояння. Задоволені, що вдалося втілити в життя все те, що відпрацьовували на тренуваннях протягом тижневого підготовчого циклу.
– Ви знову не потрапили в стартовий склад. Ставитеся до цього з розумінням чи це вас дратує?
– У нашій команді сильні гравці та висока конкуренція, тому до основного складу потрапити дуже важко. Я поважаю вибір головного тренера, ставлюся до цього з розумінням. Намагаюся, виходячи на заміни, проявити всі найкращі якості, щоб допомогти команді перемогти. Лише щоденною роботою можна заслужити місце в основному складі.
– Тим не менше в цьому матчі вам вдалося двічі забити. Який гол вам особисто сподобався більше?
– Якщо чесно, навіть не можу виділити якийсь м’яч. У обох велика заслугах партнерів, а я лише завершував атаки. За рахунок колективних дій вдалося пройти насичену оборону суперників.
– Ви вже забили чотири м’ячі в 11-ти турах, хоча й виходите завжди на заміну. Поділіться секретом? Як так виходить?
– Ніякого секрету в цьому немає. Виходжу на заміну з великим бажанням допомогти команді. Добре, що іноді мені вдається забивати. Завжди намагаюся по максимуму використати той ігровий час, який мені надає головний тренер.
– «Колос» не програвав поки цього сезону. Розкажіть про секрет успіху.
– У нас хороший мікроклімат всередині колективу, всі хлопці допомагають один одному. На полі викладаємося на максимум своїх можливостей. Вважаю, що за рахунок єдиного колективу та максимальної самовіддачі нам вдається досягати таких результатів.
– Ваш батько вас підтримує на тренуваннях? Плануєте пробитися до стартового складу?
– Ще з дитинства батько був максимально вимогливий до мене у футбольному плані. А зараз, коли граю під його керівництвом, це помножилося ще вдвічі і я розумію, чому так. Намагаюся робити все, щоб не підвести його та команду в цілому! Батько звісно вказує мені на помилки, але допрацьовую після тренувань самостійно.
Я планую робити все, щоб команда вигравала та набирали очки, а чи з лави запасних, чи в основному складі – не мені вирішувати.
– Вас знову очікує центральний матч проти «Волині» цього разу. У понеділок дивилися гру лучан з «Прикарпаттям»?
– Якщо чесно, повністю не зміг переглянути цей матч. На теоретичному занятті тренер нам наголосить на сильних та слабких сторонах суперника. Очікуємо на складну гру. Впевнений, що вболівальники отримують задоволення від футболу.
Бліц
Народився у Хмельницьку
Закінчив футбольну школу київського “Динамо”
Улюблена команда – Барселона
Улюблений футболіст — Ліонель Мессі
Футбольна мрія — хочу вийти разом з “Колосом” в Прем’єр-Лігу. Якщо говорити про глобальну мрію, то хочеться спробувати свої сили в Іспанському чемпіонаті, зіграти за топ клуб.
За матеріалами сайту ua-football