Футбольний день у Ковалівці

Футбольний день у Ковалівці

В суботу, 22 вересня, на головній спортивній арені Васильківщини — ковалівському стадіоні «Колос» — відбудеться велике футбольне свято.

 

Цього дня центральний стадіон «Маленької Швейцарії» радо відчинить свої двері п’яти сотням дітлахів, які зберуться на штучному килимі «Колоса» задля участі в календарних поєдинках другого туру Дитячої ліги Васильківщини, а також зустріне харківських професіоналів з «Металіста-1925», на яких чекає  матч десятого туру Першої ліги з майстрами ковалівського «Колоса».

А розпочнеться футбольний день в Ковалівці матчами Дитячої футбольної ліги Васильківщини. Першими, о 13:00, на штучний килим «Колоса» вийдуть команди «Гребінок-Світанку» та «Салтіка», утворені з дітлахів 2005/2006 років народження.  А за годину, о 14:00, ці ж колективи — об’єднаний та малосолтанівський — зіграють хлопчаками 2007/2008 років народження.

Натомість, вінцем яскравого футбольного дійства в Ковалівці стане центральний матч Першої ліги чемпіонату України між командами «Колос» та «Металіст 1925» (Харків). Цей поєдинок розпочнеться о 16:00.

Тож, запрошуємо всіх провести завтрашній вихідний у Ковалівці. Яскраву футбольну програму та хороший настрій гарантуємо.