Гавриш, Задоя, Ільїн та Лисенко – у збірній туру

Гавриш, Задоя, Ільїн та Лисенко – у збірній туру

Одразу четверо ковалівців Віталій Гавриш, Євген Задоя, Олег Ільїн та Володимир Лисенко потрапили до символічної збірної 30-го туру Першої ліги за версією спортивного інтернет-видання Sport Arena.

Захисник – Віталій Гавриш (Колос)

Матч із Оболонню-Бровар вирішував долю ковалівської команди – при завданні підвищення в класі тільки перемога дозволяла їй пройти у плей-офф. Між тим, «пивовари» створили Колосу чимало проблем, і бували моменти, коли навіть досвідчений Гавриш витримував перевірку на міцність (як коли після його виносу Корнєв ледве не забив здалеку або коли Ковбаса кілька разів загрожував із центральної зони). Але гра розсудила на користь Віталія. Його два підключення на стандарти в підсумку виявилися вирішальними, і гольовий дубль приніс господарям вольову перемогу.

Центральний півзахисник – Євген Задоя (Колос)

У центрі поля в центральному матчі туру точилася наполеглива боротьба, і ковалівцям було нелегко – навіть довелося проводити певні рокіровки по ходу матчу. Але один із тих, хто особливо посприяв успіху в грі з оболонцями, це якраз Задоя. Він займав зону між Рябовим та Кизилатешем, вдало грав на атаку на початкових фазах і своїми стандартами постійно ніс загрозу в карний майданчик гостей. Це його подачі кутових двічі використав Гавриш.

Правий півзахисник – Олег Ільїн (Колос)

Різкий, високошвидкісний вінгер – один із надійних козирів ковалівців. У матчі проти Оболоні-Бровар Ільїн видав відразу кілька сольних проходів із неодмінним загостренням (лідер команди за обведеннями та кросами), але був корисним не лише за рахунок прострілів чи навісів. Саме Олег забив важливий другий м’яч у ворота киян, здавалося, прострілюючи, але в підсумку відправивши м’яча в ворота.

Нападник – Володимир Лисенко (Колос)

Форвард не забив, але посприяв перемозі своєї команди. Лисенко чотири рази пробивав по воротах оболонців, виграв чимало боротьби попереду, а також вирізнявся колективізмом, а не футбольним егоїзмом – згадаймо, як він вивів на оперативний простір Ільїна, після чого товариш забив у ворота гостей. Це була гольова передача в другій результативній комбінації.