Євгеній Волинець, Андрій Сахневич, Джемаль Кизилатеш та Олександр Бондаренко – у збірній туру!

Євгеній Волинець, Андрій Сахневич, Джемаль Кизилатеш та Олександр Бондаренко – у збірній туру!

Відразу четверо гравців “Колоса” — Євгеній Волинець, Андрій Сахневич, Джемаль Кизилатеш та Олександр Бондаренко — потрапили до символічної збірної дев’ятнадцятого туру Першої ліги за версією спортивного інтернет-видання Sport Arena.

 

Воротар — Євгеній Волинець
Прикарпатці догравали м’яч без трьох вилучених, але все ж створили чимало проблем господарям. Достатньо сказати, що Волинець змушений був потягнути пенальті від Худоб’яка, а також кілька прицільних ударів у площину – в тому числі, штрафний від Веприка. Звісно, можна говорити про досить прикрий дальній удар Конкольняка, але у вітряну погоду м’яч пішов за важко прогнозованою дистанцією. І той гол вдалося спокутувати подальшими діями.

Правий захисник – Андрій Сахневич
Набирав по ходу матчу – спершу йому довелося важкувато в боротьбі з конкурентами, хай і без його безпосередньої вини, але м’яч у ворота ковалівців забив саме його візаві. Але досвідчений Сахневич усе ж досяг переваги на своєму фланзі. Перегравав суперників один в один, доречно розривав захист суперників і кожен прохід старався завершити подачами, що мало сенс, зважаючи на те, що Колос має гравців, які добре замикають. Вдало подавав кутові та міг забити сам (м’яч пройшов поруч із воротами після зміщення з ударом).

Атакувальний півзахисник – Джемаль Кизилатеш
Півзахист ковалівців вирізнявся на фоні суперників технікою та швидкістю мислення. Це стосується, зокрема, й Кизилатеша, який видав кілька тонких передач, що чітко показали розриви в оборонних побудовах суперників. Чіткі рішення Джемаля кілька разів призводили до справжньої гостроти, зокрема, в епізоді з першим голом його закидання дозволило провести результативний прорив Бондаренку. Сам Кизилатеш також створював безпосередню загрозу воротам. Як зв’язковий гри Колоса, цілком виправдав себе.

Нападник – Олександр Бондаренко
У Колоса досить іменита група атаки, в такій доводиться серйозно конкурувати. Навіть Бондаренку – найкращому бомбардиру в історії клубу. Олександр здорово протиснув оборону гостей в епізоді, який завершив перший гол. Потім у надважливий момент реалізував пенальті. Міг забивати ще – постійно брав гру на себе, зміщувався з центру на фланги. Створив багато проблем прикарпатцям, постійно нав’язуючи їм боротьбу.