Інфраструктура

СТАДІОН. Стадіон «Колос» - домашня арена ФК «Колос» Ковалівка. Загальна місткість – 5050 місць. Стадіон має сучасний вигляд та побудований за всіма європейськими нормами, що дає змогу приймати матчі Вищого українського дивізіону та міжнародного рівня.
ТРЕНУВАЛЬНЕ ПОЛЕ. Натуральне поле, на якому команда проводить свої заняття. Поле має автоматичну систему поливу, якісний газон. Розмір поля 90х60 метрів.
ЛЬОДОВА АРЕНА. Льодова арена «Світанок» – сучасна льодова арена. Приміщення оснащено роздягальнями, вбиральнями, медпунктом та буфетом. Проводяться заняття з хокею, фігурного катання та катання на ковзанах. Приймає матчі місцевої ХК «Ковалівські Кабани», що виступає у чемпіонаті України з хокею U-15.
ПОЛЕ ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ. Розмір поля 56х35 метрів.
ТРЕНАЖЕРНА ЗАЛА. Одне з улюблених місць футболістів. Місце, де можна укріпити своє тіло. Зал має тренажери, велотренажері, бігові доріжки та багато іншого сучасного обладнання..
РЕСТОРАН "КОЛОС". Улюблений заклад вболівальників місцевої команди. Місце, де можна чудово провести час як з друзями, переглядаючи футбол, так і з сім’єю. Розтошаваний у самому центрі мальовничої Ковалівки. Ресторан пропонує для своїх відвідувачів італійську та японську кухню. Затишок та комфорт гарантовано. Замовлення столиків за тел.: 067-941-69-91
ГОТЕЛЬ ДЛЯ ФУТБОЛІСТІВ. Приміщення має три поверхи, що дає змогу вмістити всю команду та персонал. Є односпальні та двоспальні номери, а також категорії люкс. У готелі є свій ресторан, а також лазня, джакузі та басейн.
СХЕМА СТАДІОНУ