«Колос» — «Металіст 1925» — 0:0

«Колос» — «Металіст 1925» — 0:0

Центральний матч десятого туру Першої ліги, який відбувся сьогодні в Ковалівці, переможця не виявив. Хоча й минув за великої переваги господарів поля. 

 

«Колос» (Ковалівка) — «Металіст 1925» (Харків) — 0:0

Десятий тур. 22 вересня. Ковалівка. «Колос». 1200 глядачів.

Головний арбітр: Романов Віталій (Дніпро).

Асистенти арбітра: Войтюк Олександр (Запоріжжя), Скрипка Андрій (Кропивницький).

Четвертий арбітр: Денисюк Дмитро (Фастів).

Делегат ФФУ: Котенко Євгеній (Суми).

«Колос»: Яшков Антон, Сахневич Андрій, Максименко Максим, Гавриш Віталій-К, Чорноморець Олександр, Мілько Вадим, Задоя Євген (Поздеєв Олександр, 78), Кизилатеш Джемаль (Лисенко Володимир, 70), Морозко Євгеній (Коропецький Василь, 81), Нехтій Владислав (Костишин Денис, 73), Бондаренко Олександр (Рябов В’ячеслав, 90+1). Запасні: Волинець Євгеній, Зозуля Олексій, Охрончук Владислав, Тєрєхов Артем, Зуєвич Сергій, Соломка Юрій, Антюх Денис. Головний тренер: Костишин Руслан.

«Металіст 1925»: Каневцев Данило, Жук Вадим, Синиця Олег (Луїз Фернандо, 76), Мельничук Назар, Романов Сергій (Чегурко Єгор, 64), Калюжний Іван, Ралюченко Андрій, Жданов Олександр-К, Поспєлов Дмитро, Коваленко Єгор (Терзі Євгеній, 46), Сула Дмитро (Давидов Сергій, 58). Запасні: Сидоренко Денис, Пріхна Дмитро, Єрмоленко Максим, Стороженко Михайло, Дехтяренко Ярослав, Цвіренко Максим, Ємельянов Владислав, Шевченко Назарій. В.о. головного тренера: Горяінов Олександр.

Попередження: Бондаренко Олександр (27, неспортивна поведінка), Мілько Вадим (52, неспортивна поведінка), Поздеєв Олександр (80, неспортивна поведінка), Максименко Максим (88, неспортивна поведінка) — Жданов Олександр (27, неспортивна поведінка), Терзі Євгеній (54, неспортивна поведінка).

Вилучення: Терзі Євгеній («М 1925», 63, друге попередження).

 

Історична зустріч для обох команд, позаяк перша в реєстрі міжусобних протистоянь, минула за ігрової та територіальної переваги господарів поля. Ковалівці напрочуд переконливо курсували змагальними просторами свого стадіону в обох відрізках зустрічі. Проте, насправді близькими до голу вони були в другому таймі. Зокрема, зняти напруження в непростому двобої могли Кизилатеш та Бондаренко. Але удар Кизилатеша, що він його завдавав з лінії воротарського майданчика, на себе прийняла дальня стійка воріт, а Бондаренко, встигнувши до м’яча першим, ударом з другої спроби пробив у воротаря. Харків’яни, натомість, цілком прогнозовано зіграли другим номером, не створивши біля володінь Яшкова навіть жодного напівмоменту. У вкрай скрутне становище «Металіст 1925» потрапив після того, як всередині другого тайму втратив свого півзахисника Терзі — він достроково залишив поле на вимогу арбітра матчу.

Але, на жаль, скористатися цим подарунком долі ковалівцям не судилося. Ні! У своїх намаганнях вони ані на мить не зупинялися, і неодмінно тримали в напрузі всю оборону суперника. Це м’яч вперто не йшов до сітки воріт молодого Каневцева. Зокрема, після потужного пострілу Мілька, який завершував передачу Коропецького, шкіряний снаряд просвистів над поперечиною, а після удару Лисенка з «другого поверху» м’яч по-зрадницьки полетів до рук воротаря.

0:0 — «Колос» продовжує зберігати за собою друге місце в національній першості. І цей факт не може не радувати.