Руслан Костишин: «По створених моментах, по агресії – це найкраща наша гра»

Руслан Костишин: «По створених моментах, по агресії – це найкраща наша гра»

Головний тренер “Колоса” Руслан Костишин прокоментував поразку від “Олександрії” у 5-му турі VBET Ліги (0-1):

 

По змістовності, це, напевно, наша найкраща гра була в сезоні – по створених моментах, по агресії. Але і біля наших воріт було багато моментів. Це чемпіонат України – хто перший забиває гол, той потім діє на контрвипадах, краще виглядає на контратаках, краще грає, коли є простір. Не враховуючи наших грандів. По якості – одна з найкращих ігор, по рахунку – поразка, ось і все.  

 

Є прислів’я – фарт потрібно заслужити. Коли нам удачі немає, коли м’яч не лізе у сітку, не хочу списувати на майстерність, це і відношення між собою, за тренувальний процес. Всім потрібно аналізувати – і головному тренеру, і футболістам у своїх відношеннях. Значить, щось не так.

 

З Волинцем ситуація важка. Він вирішує – робити операцію, чи ні. Це місяць-два його не буде. А якщо він вирішить операцію робити, то це на півроку. Одні лікарі кажуть робити операцію, інші кажуть не робити. Якщо б він польовий був, то, можливо, і не потрібна операція, а він воротар. По Новаку там також все серйозно. У нього кровотеча була, я розумію, що це не один місяць…

 

У грі команда старалася, але одного старання замало. Якийсь азарт повинен бути, а ми якісь трошки зажаті. Потрапили в турбулентність. Важкий рік для нас. Ми завжди йшли уверх. Вийшли в Другу лігу – виграли, вийшли в Першу лігу – п’яте місце, знову п’яте місце, потім вийшли в Прем’єр-лігу, два роки поспіль виходили у єврокубки. Але у кожної команди наступають такі часи, які потрібно пережити. Зараз наступає той екзамен, коли ми разом повинні це прожити. Така ситуація більше показує, хто на що здатний, хто поруч з тобою, і з ким ти в одному човні.  

 

Запис післяматчевої прес-конференції Юрія Гури та Руслана Костишина: