«Колос» – «Олександрія»: текстовий онлайн матчу 5 туру УПЛ

Друзі! У неділю 22 серпня о 19:30 Ковалівка прийме третій домашній матч нового сезону 2021/2022 «Колос» – «Олександрія». Слідкуйте за подіями цієї зустрічі у нашому текстовому онлайні!

Команди прибули на стадіон і готуються до гри!

Є заявки команд на цей поєдинок!

“Колос”: 33.Маханьков Володимир, 35.Золотов Ніколай, 22.Павловець Александр, 5.Петров Кирило, 21.Новак Євгеній, 4.Саків Тарас, 14.Мілько Вадим (К), 6.Нгамба Альваро, 9.Сілва Дієго, 20.Чурко В’ячеслав, 49.Сітчінава Ніка
Запас: 72.Фесюн Кіріл, 15.Чорноморець Олександр, 13.Гавриш Віталій, 90.Богданов Андрій, 99.Задоя Євген, 11.Нурієв Анатолій, 18.Костишин Денис, 7.Лисенко Володимир, 77.Сорокін Станіслав
Головний тренер – Костишин Руслан
***
“Олександрія”: 31.Білик Олег, 4.Бабогло Владислав, 6.Ковалець Кирило, 8.Калюжний Іван, 9.Спінеллі Пауль, 10.Третьяков Максим, 11.Мірошніченко Денис, 17.Кожушко Олег, 27.Демченко Олександр, 29.Цуріков Андрій, 90.Дубра Каспарс (К)
Запас: 1.Горох Валентин, 2.Мельник Олександр, 5.Стецьков Тимур, 16.Дришлюк Кирило, 22.Мустафаєв Еміль, 23.Одарюк Володимир, 30.Копина Юрій, 37.Рибалка Сергій, 99.Устименко Денис
Головний тренер – Гура Юрій
Розминка триває!
***
1 хв. – Матч стартував! “Колос” грає у білій формі. А “Олександрія” у зеленій.
3 хв. – Пошкодження у Новака в центрі поля. Пауза у грі.
6 хв. – У Новака травма. Замість нього вийшов Віталій Гавриш.
7 хв. – Нгамба помилився, гості зіграли на перехоплені, а Спінеллі пробив вище воріт.
10 хв. – Кирило Ковалець метрів з п’ятнадцяти з розвороту пробиває вище наших воріт.
13 хв. – Гості провели дві небезпечні атаки – спочатку бив Цуріков, Маханьков відбив м’яч на кутовий. А потім здалеку пробив Демченко, Маханьков знову в порядку.
15 хв. – У Сітчінави був неймовірний шанс забити! Ніка забрав м’яч у захисника, але пробив повз ворота із забійної позиції!!!
17 хв. – Перспективна контратака “Колоса” завершилася невлучним пасом Золотова. На жаль…
22 хв. – Чурко мав шанс! Але В’ячеслав пробив прямо у голкіпера гостей Олега Білика!
26 хв. – Кожушко вийшов на ударну позицію, і пробивав по воротах ковалівців, але Тарас Саків врятував нашу команду, заблокувавши м’яч!
30 хв. – Дієго пробив із середньої дистанцій у руки Білику.
32 хв. – Нгамба стріляє метрів з двадцяти двох – вище воріт.
37 хв. – Спінеллі жорстко влетів у Маханькова. Пауза і грі – лікарі на поле.
40 хв. – “Колос” під кінець тайму володіє ініціативою, і грає дуже активно.
45 хв. – Штрафний для “Колоса”. Після подачі Саківа захисник “Олександрії” виніс м’яч подалі.
ПЕРЕРВА – 0:0
46 хв. – Другий тайм стартував!
49 хв. – Момент у Нгамба! Альваро пробивав з лінії карного майданчику гостей впритул вище воріт!
51 хв. – Гол забиває “Олександрія”. Після подачі з кутового Владислав Бабогло переправив м’яч під поперечину воріт Маханькова – 0:1.
55 хв. – Заміна у ковалівців. Замість Нгамба вийшов Андрій Богданов.
62 хв. – У Чурко не пройшо закидання на Дієго.
67 хв. – Чурко пробивав з розвороту з хорошої позиції – вище воріт!
73 хв. – Одарюк міг забити другий гол гостей, але нашу команду врятував Маханьков!
78 хв. –  Штрафний по центру для “Колоса, до воріт метрів 22. Гавриш пробив над стінкою, проте і над воротами…
82 хв. – Кирило Ковалець пробив по центру – Маханьков забрав м’яч у руки.
90 хв. – Богданов пробиває – Білик рятує і переводить м’яч на кутовий.
Фінальтний свисток – матч завершено. 0:1.