«Колос» – «Прикарпаття». Останні новини перед грою

«Колос» – «Прикарпаття». Останні новини перед грою

У суботу, 23 березня, о 14:00 на місцевому стадіоні «Колос» у Ковалівці підопічні Руслана Костишина проведуть перший офіційний матч у весняній частині чемпіонату.

Після повернення з Туреччини команда провела тижневий цикл підготовки до стартового матчу з «Прикарпаттям» на стадіоні селища Терезино. У п’ятницю команда прибула на заміську базу у Ковалівку, де провела передматчеве тренування.

Не зможе допомогти своїй команді у найближчий місяць півзахисник Денис Костишин, який отримав серйозну травму у спарингу проти «Інгульця» у Туреччині. Всі інші у повній бойовій готовності очікують відновлення чемпіонату.

Нагадуємо, що більше чотирьох місяців тривала пауза у Першій лізі. У це міжсезоння ковалівський «Колос» провів два закордонних збори у Туреччині, де зіграв 11 спарингів (5 перемог, 3 поразки, 3 нічиї. Серед цих спарингів ковалівці зіграли двічі з суперниками по чемпіонату – ФК «Інгулець» (поразка 2:3) та СК «Дніпро-1» ( перемога 2:0).

Під час зимової паузи «Колос» підсилився трьома футболістами: воротарем Сергієм Сіталом, захисником Олександром Мігуновим та півзахисником Максимом Банасевичем.

Обслуговуватимуть поєдинок між ковалівським «Колосом» та івано-франківським «Прикарпаттям» бригада арбітрів на чолі з Олександром Шандором.

До зустрічі на стадіоні!