Під наглядом іспанських фахівців

Під наглядом іспанських фахівців

Сьогодні футболісти дитячої (U-9) та юнацької (U-17) команд «Колоса» розпочали п’ятиденний підготовчий збір у футбольному таборі іспанської академії «Марсет» з Барселони, який розкинувся на полях столичного НТК ім. Віктора Банникова.

 

У перший день занять на навчально-тренувальному комплексі імені Віктора Банникова зібралися шістдесят вісім гравців з трьох футбольних клубів Києва та області, що висловили бажання пройти стажування у таборі престижної іспанської академії «Марсет», — ковалівського «Колоса», вишгородського «Діназу» та столичного ФК «Поділ».

Програма першого дня збору включала поглиблене знайомство іспанських фахівців з можливостями українських футболістів у роботі з м’ячем. У свою чергу, наші гравці отримали чудову нагоду продемонструвати свої навики у точності передач та розумінню тактичних напрацювань — і залишили про себе гарне враження, отримавши схвальні відгуки від представників «Марсет».

Завтрашній тренувальний день для учасників табору розпочнеться о 10:00. Першими приступлять до роботи гравці U-15, U-16, U-17. А після них на штучному полі НТК ім. Банникова зберуться представники вікових груп U-9, U-10, U-11, U-12, U-13 та U-14.