Литвиненко, Зуєвич та Коропецький залишають «Колос»

Литвиненко, Зуєвич та Коропецький залишають «Колос»

Футбольний клуб «Колос» припинив співпрацю з трьома виконавцями — Василем Литвиненком, Сергієм Зуєвичем та Василем Коропецьким.

 

Голкіпер Василь Литвиненко, а також півзахисники  Сергій Зуєвич і Василь Коропецький залишають «Колос» за обопільною згодою сторін.

Зазначимо, що Зуєвич та Коропецький кольори ковалівців захищали з 2012 року. У складі «Колоса» вони тріумфували в чемпіонаті України серед команд другої ліги, здобули бронзу аматорських перегонів національного ґатунку, двічі виграли чемпіонат Київщини і три рази тріумфували в обласному Кубку. Натомість, Литвиненко у кольорах «Колоса» виступав з 2014 року. За цей час він зумів піднятися з ковалівським клубом на вершину Другої ліги і здобути бронзові медалі аматорського чемпіонату.

Додамо також, що на професійному рівні в складі «Колоса» Литвиненко провів 35 поєдинків, Сергій Зуєвич взяв участь в 61 зустрічі, забивши при цьому 1 гол, а Василь Коропецький зіграв за ковалівців у 85 матчах, у яких забив 8 м’ячів.  

 

ФК «Колос» дякує футболістам за професіоналізм, самовідданість на полі та тренуваннях, а також за роки, проведені у нашому клубі.