«Металіст-1925» — «Колос» — 0:0

«Металіст-1925» — «Колос» — 0:0

Ковалівці у центральному матчі двадцять п’ятого туру чемпіонату України у Харкові розійшлися миром з «Металістом-1925».

 

«Металіст-1925» (Харків) — «Колос» (Ковалівка) — 0:0

26 квітня. 25-й тур. Харків. Стадіон «Металіст». 5906 глядачів

Арбітр: Ю. Можаровський (Львів)

«Металіст-1925»: Каневцев, Жук, Поспєлов, Жданов (Коберідзе, 72), Кравченко, Ралюченко, Калюжний (Цвіренко, 72), Кошман (Стороженко, 80), Гранкін, Синиця (Романов, 57), Давидов (Єрмоленко, 63)

Запасні: Ден. Сидоренко, Дм. Сидоренко, І. Коваленко, Мельничук, Луїз Фернандо, Фабіньо, Фаюк

Головний тренер: Олександр Горяінов.

«Колос»: Яшков, Сахневич, Максименко, Гавриш, Чорноморець, Мілько, Задоя, Ільїн (Морозко, 90+2), Банасевич (Мігунов, 55), Нехтій (Рябов, 77), Бондаренко (Лисенко, 68)

Запасні: Сітало, Зозуля, Тєрєхов, Охрончук, Поздеєв, Антюх, Кизилатеш, Дорошенко

Головний тренер: Руслан Костишин.

Попередження: Давидов (33), Жук (52), Кравченко (56) — Сахневич (31), Задоя (61), Бондаренко (65).

 

Головний двобій двадцять п’ятого ігрового дня у Першій лізі зібрав на трибунах харківського стадіону «Металіст» майже шість тисяч уболівальників, кожен з яких плекав надії порадіти успіху своїх улюбленців — футболістів місцевої команди. Але планам харків’ян завадили амбіції «Колоса», який прибув до першої столиці України лише з однією метою — позбавити конкурента залікових очок.

І з цим завданням підопічні Костишина впоралися! Вони надійно зіграли в кожній з ліній поля, позбавивши суперника будь-яких шансів на результативний удар. Більше того, харків’яни узагалі створили лише один стовідстоковий момент для голу за два тайми — це притому, що вони грали у рідних стінах… Слушну нагоду для «Металіста-1925» змарнував Єрмоленко, який, відгукнувшись на передачу Романова з флангу, в ближньому бою поступився Яшкову.  Це відбулося наприкінці матчу. А до цього могли повести в рахунку  ковалівці. Візаві Яшкова Каневцев, вибиваючи від воріт, необачно виніс смугастого його на Задою, а той, у свою чергу, знайшов на лінії штрафного Банасевича, який, у свою чергу, завдав потужного удару в напрямку воріт. Але в останню мить постріл «вісімки» «Колоса» заблокував хтось із чотирьох оборонців «Металіста-1925», які стали безпосередніми учасниками епізоду…

0:0 — нічия, яка дозволила ковалівцям повернути собі другу сходинку в турнірці Першої ліги. Молодці!