Євгеній Морозко: «Дніпро-1» — це швидка і хороша команда, яка виділяється контролем м'яча”

Євгеній Морозко: «Дніпро-1» — це швидка і хороша команда, яка виділяється контролем м'яча”

Півзахисник Євгеній Морозко в розмові з прес-службою футбольного клубу “Колос” поділився своїми очікуваннями від суботнього матчу з “Дніпром-1”.
 
— На мою думку, обидві команди гратимуть в швидкісний футбол. Настрій? Ми налаштовуємось порадувати наших симпатиків хорошою і видовищною грою. Тим паче, що цей поєдинок ми проведемо в рідній Ковалівці. Також сподіваюся, що вболівальники підтримуватимуть нас до останньої секунди матчу.
— А як команда готується до матчу з “Дніпром-1″ — в звичайному режимі чи по якомусь спеціальному графіку?
— Насамперед, зауважу, що до цього поєдинку ми підходимо в чудовому настрої. Чергуємо фізичні вправи з теоретичними заняттями.
— В останніх двох матчах “Дніпро-1” виривав перемоги на останніх хвилинах. Про що це говорить: високий клас дніпровської команди, чи проблемну оборону суперників?
— Це більше говорить про те, що команда “Дніпро-1” грає до останніх секунд. Можливо, в деяких епізодах “дніпрянам” допоміг фарт, а, можливо, спрацювала індивідуальна майстерність футболістів.
— Які сильні сторони в грі “Дніпра-1” ти можеш відзначити?
— “Дніпро-1” грає в атакуючий футбол. Це — швидка і хороша команда, яка виділяється контролем м’яча. “Дніпро-1”, так само як і ми, любить грати першим номером.
 
Прес-служба ФК “Колос”