Олександр Поздеєв: “Металіст 1925″ — команда досить бойова, тому нам буде нелегко…”

Олександр Поздеєв: “Металіст 1925″ — команда досить бойова, тому нам буде нелегко…”

Капітан «Колоса» Олександр Поздеєв розкрив секрет неймовірного успіху ковалівців у цьому сезоні, а також поділився своїми сподіваннями від прийдешнього поєдинку з харківським «Металістом 1925».

 

— Олександре, дозволь тебе привітати з першим голом у сезоні, що ти його забив в матчі із “Зіркою” в попередньому турі. Наскільки важкою для тебе видалася ця гра , і чи залишився ти задоволений своїми діями у цьому поєдинку?
— Спасибі. Не можу сказати, що моя гра мені дуже сподобалася. Справа в тому, що “Зірка” — суперник невисокого рівня, а, як відомо, справжні можливості футболіста проявляються в більш серйозніших протистояннях. Натомість, “Зірка” особливим супротивом не запам’яталася.

 

— “Колос” в цьому сезоні й зовсім виступає просто неймовірно: команда не програла жодної гри в чемпіонаті і зберігає величезні шанси на те, щоб уже найближчим часом захопити лідерство у змаганнях. Як можеш пояснити цей своєрідний феномен “Колоса”?
— Чесно, немає ніякого феномену. Просто в попередніх сезонах нам не вистачало концентрації. Через це ми втрачали очки в матчах із суперниками, які були трішки слабшими за нас. Зараз же ми зуміли виправити цю ситуацію. Але, знову ж таки, все покаже кінцівка сезону.

 

— Вже цієї суботи “Колос” зустрінеться з “Металістом 1925” — одним з фаворитів першолігового чемпіонату. Чи доводилося тобі спостерігати за матчами цієї команди?
— Краєм ока бачив гру “Металіста 1925” з “Дніпром-1”. Що можу сказати про цю команду? Лише те, що вона дуже бойова. Легко з “Металістом 1925” не буде апріорі.

 

Й справді, сильних суперників у новому сезоні Першої ліги хоч відбавляй… Які команди, на твою думку, претендуватимуть на призові місця за підсумками чемпіонату?

— Взагалі, ще дуже рано судити про фаворитів. Але, мені здається, що за медалі будуть боротися “Колос”, “Дніпро-1”, “Інгулець”, “Волинь” і, можливо, “Металіст 1925” з “Авангардом”.