Руслан Костишин: «Наше завдання – обтесатися в Прем’єр-лізі»

Руслан Костишин: «Наше завдання – обтесатися в Прем’єр-лізі»

Головний тренер ковалівського «Колоса» Руслан Костишин розповів про підготовку команди до дебютного сезону в УПЛ.

 
–  Руслане Володимировичу, в якому складі команда вийшла з відпустки і готується до дебюту в Прем’єр-лізі?
– Ми провели перше тренування 27 червня, у складі 28 футболістів і чотири воротарі. Ми зберегли склад, який здобував путівку в Прем’єр-лігу. Я прихильник того, щоб хлопці отримали шанс проявити себе і в Прем’єр-лізі. Так було завжди, коли команда ще грала в аматорах і поступово піднімалася і підвищувалася в класі.
 Чи планує команда підсилити якісь позиції?
–  Звичайно, якщо вийде, ми постараємося підсилитися, хоча в цілому, на мій погляд, ми і так на даний момент укомплектовані досить непогано. З нами починають збори кілька потенційних новачків. Думаю, 4-5 футболістів ми в підсумку підпишемо.
Чому «Колос» відмовився від зарубіжних зборів?
–  Дякую президенту клубу, він пропонував провести збори в Польщі, теж в досить хороших умовах. Однак в підсумку я прийняв рішення, що і в Україні у нас будуть досить комфортні умови як з полями для спарингів, так і з самими суперниками. У нас буде хороша, насичена ігрова програма, багато ігор. 3 липня зіграємо з «Балканами», 6 липня наш суперник «Полісся» та «Кремінь», 10 липня – «Оболонь Бровар», 13 липня – МФК «Миколаїв», 19 липня – «Шахтар», 21 липня – київське «Динамо». Також є домовленість по контрольному матчі з іранської командою.
На що розраховує команда в новому сезоні в Прем’єр-лізі?
– Наше завдання обтесатися в Прем’єр-лізі, набити шишки, але в підсумку зберегти місце в елітному дивізіоні. Для нас це прем’єрний сезон, тому хочеться відчути рівень і напруження елітного турніру.
Раніше повідомлялося, що «Колос» буде в якості домашнього стадіону ділити київський стадіон «Динамо» з «Олімпіком».
– Так. Наскільки мені відомо, такий договір про оренду зі столичним клубом підписаний. У той же час, нам пообіцяли, що в другій частині чемпіонату останні домашні матчі ми зможемо провести в Ковалівці, де зараз йде повна реконструкція.
Джерело: zbirna.com