Руслан Костишин: «Обидві команди були сконцентровані на тому, щоб не пропустити»

Руслан Костишин: «Обидві команди були сконцентровані на тому, щоб не пропустити»

Головний тренер ковалівського «Колоса» Руслан Костишин на післяматчевій прес-конференції підбив підсумки бойової нічиєї з харківським «Металістом 1925».

Про гру з «Металістом-1925»

Якщо бути об’єктивним, то — бойова нічия. Ні «Металіст-1925», ні ми не награли на перемогу. Так, ми володіли певною териріальною перевагою та ініціативою, але створили мало небезпеки воротам суперника. Тож, за великим рахунком, це справедливий результат, який, однак, не задовольняє харків’ян, ні нас. Обидві команди були сконцентровані на тому, щоб не пропустити. До того ж, ми не мали права на третю поразку поспіль. А тому моментами доводилося грати дуже обережно та не оголяти свої тили. Стосовно «Металіста-1925», то він, зігравши з нами внічию, опинився у кращому становищі, адже має у запасі одну гру. Я задоволений тим, як команда підійшла до цієї гри. Ми дуже хотіли виграти. І нам потрібно було вигравати, адже за втраченими очками ми відстаємо від «Металіста-1925» на три очки.

Про унікальність філософії ФК «Колос»

Унікальність нашого клубу полягає в самому клубі. У нас велика сім’я — від президента і до персоналу, де ми всі один за одного. І саме тому ми можемо розраховувати на успіх у непростих матчах… Все, як відомо, починається з голови, а в нашому випадку — з президента клубу, який подбав про комфортні умови праці для всіх працівників клубу.

Про відсутність ковалівських уболівальників на матчі з «Металістом-1925»

У нас сільська команда. Попереду — Великдень, а для селян це свято — одне з найголовніших в році. Тому, звичайно, приїхати до Харкова вони не змогли. Але ті, кому таки вдалося прибути до першої столиці України, нас дуже підтримали. Щодо фанатів, то у нас таких немає… Наші уболівальники працюють на полях та у селі. Але вони нас завжди підтримують в домашніх матчах. Населення у Ковалівці — 2000 мешканців…

Про стадіон

Скажіть мені, будь-ласка: «Хто за останні роки збудував стадіон в Україні?». Я вам відповім: «Цього не зробив жоден клуб!». А ми починаємо будівництво стадіону. Всі стадіони в Україні — державні. Вони будувалися за бюджетні кошти. А хто з президентів клубів збудував футбольну арену власним коштом? Це зробив один Ахметов. Наш стадіон будується за кошти президента клубу Андрія Засухи. І це кошти зароблені його трудом. У дев’яності роки, куди ми зараз повернулися, в Україні не було супер стадіонів. Ми грали на тому, що залишилися від Радянського союзу — і нічого! Чемпіонат з кожним роком ставав усе сильнішим. Ми збудуємо свій стадіон — це 100%.

Про готовність до Прем’єр-ліги

Ми готові до Прем’єр-ліги і по духу, і по грі. Дійсно, стадіон — це велика проблема.

Про можливого суперника у стикових матчах за підвищення у класі

Хотів би зустрітися з сильнішою командою, адже з такими нам легше грати.