Руслан Костишин: «Вдалось виконати все, що запланували собі на цьому зборі»

Руслан Костишин: «Вдалось виконати все, що запланували собі на цьому зборі»

Головний тренер ковалівського «Колоса» Руслан Костишин розповів про підсумки першого турецького збору, боротьбу у чемпіонаті та плани на другий збір.

Підсумки збору
— Це був важкий тренувальний збір і ,в першу чергу, для футболістів, на яких випало велике навантаження, пов’язане з силовою працею. Також задоволений відношенням хлопців до своєї роботи. Якщо взяти пророблену роботу, то ми задоволені. Натомість, рівнем організації спарингів ми не задоволені. Бували такі випадки, що команди навіть не знали з ким грають. Можливо, це єдиний негативний момент, який трапився з командою під час зборів.

Про фізичні навантаження
— З кожним роком ми вводимо щось нове на зборах. Цьогоріч гравці виконували й такі вправи, яких раніше у програмі не було. Узагалі, на мою думку, хлопці важко перенесли цей збір. Вони старалися виконувати всі вправи, але було видно, що “потрапили під воду”. Також гарно попрацював з гравцями Костянтин Владленович (Голуб). Головне, що ми виконали все, що задумали.

Про фізичні кондиції
— …Ми ще не готові до чемпіонату.

Завдяки яким якостям команда зможе потрапити до Прем’єр-ліги?
— Головна — це командний дух. На перший план буде виходити психологія, а не фізика та якість гри. Адже, якщо ми не будемо психологічно готові, то якість гри впаде апріорі. Зазначу, що ми повинні бути готові до боротьби не тільки на футбольному полі, а й за його межами. Якщо ми будемо згуртованими й об’єднаними однією метою — нам все вдасться!

Про Максима Банасевича
— Він також зараз знаходиться не в найкращих фізичних кондиціях. Він пройшов збір з “Десною”, готувався до матчів Прем’єр-ліги. Ми змогли домовитися за нього. І він потрапив на той самий збір, який пройшов з “Десною”. На нього двічі лягла однакова нагрузка. Через що він потрапив у важкий стан. Найсильніші якості Банасевича? Його робота з м’ячем, швидкість та швидкісний дриблінг — усе те, що повинно бути в арсеналі крайнього хава. У багатьох матчах ми граємо першим номером, тож нам такі футболісти потрібні.

Про Олександра Мігунова
—Ми плануємо його підписати. Ми повернемося до Києва. Мігунов зустрінеться з керівництвом для обговорення умов контракту. Цей футболіст нам дуже подобається. По-перше, він може закрити дві позиції — лівого захисника і лівого хава. Він — швидкісний та універсальний футболіст. Тож, йому залишилося тільки домовитися по умовам контракту.

Про наступний збір
— Він буде присвячений майбутнім матчам. Більше уваги приділятимемо швидкісним якостям футболістів, швидкісній роботі з м’ячем. Думаю, хлопці будуть свіжішими і з’явиться розкутість в дусі. Тоді я зможу вимагати від них виконання тих чи інших дій…

Прес-служба ФК «Колос»