Стадіон «Колос» — домашній стадіон ФК «Колос» Ковалівка. Розташований у самому центрі селища. Не дивлячись на невелику кількість глядацьких місць, стадіон «Колос» визнали одним із найкращих стадіонів клубів другої ліги. За газоном поля доглядають досвідні агрономи.

Футбольний клуб «Колос» Ковалівка – український професійний клуб, представляє селище Коваліка. Розпочав своє існування у 2012 році. Домашня арена – стадіон «Колос». Клубні кольори – біло-чорні.
Три роки команда виступала у першості Київської області і тричі «ковалівці» ставали її володарями.

На одному з матчів чемпіонату делегати ПФЛ оцінили стан поля максимальною оцінкою у п’ять балів. У майбутньому планується збільшення чисельності глядацьких місць. Тому можна очікувати на те, що найближчим часом цей стадіон зможе посперечатись з аренами вищих ліг.

У червні 2015 року ФК «Колос» отримав статус «професійного» і атестат учасника Чемпіонату України серед команд другої ліги сезону 2015/16. Дебютувала команда у професійній лізі на домашньому стадіоні «Колос» беззаперечною перемогою над білоцерківським «Арсеналом» – 2:0, а прем’єрним голом відзначився нападник Олександр Бондаренко. І у дебютному для себе сезоні «Колос» на чолі з Русланом Костишиним оформив дострокове чемпіонство та право виступати у першій лізі України. ПФЛ України визнала Руслана Костишина тренером року, а кращого бомбардира чемпіонату «ковалівця» Олександра Бондаренка – гравцем сезону.

«Секрет успіху простий: єдність, підтримка та злагодженість самого колективу», – пояснює керманич «біло-чорних» Руслан Костишин. Про наміри клубу у вітчизняному футболі знає певно кожен вболівальник клубу: мета одна – грати у еліті. І до цього клуб йде впевнено.

 

Адреса стадіона:
вул. Дачна, 2, с. Ковалівка, Київська обл.