U-19. «Колос» проти ДЮСШ-15. Анонс матчу

U-19. «Колос» проти ДЮСШ-15. Анонс матчу

Ковалівці завтра в Ірпені  зустрінуться з футболістами столичної ДЮСШ-15. Цей матч відбудеться в рамках десятого туру чемпіонату України серед юніорів (U-19).

 

Суперник. ДЮСШ-15 традиційно вважається однією з найпотужніших футбольних шкіл столичного регіону. Її учні періодично проходять фахові оглядини в дублях прем’єрлігових команд, а випускники ледь не щороку поповнюють ряди популярних професійних клубів України. Відтак, практично щосезону склад ДЮСШ-15 оновлюється ледь не наполовину. Що неабияк відображається й на турнірних показниках команди… Наразі ДЮСШ-15 посідає в чемпіонаті України восьме місце з дванадцяти команд, відстаючи від лідера аж на тринадцять пунктів. Різниця м’ячів — 13:12. Цікаво, що ледь не половину всіх клубних голів стали справою ніг перспективного нападника Івана Дроздова, який відзначився п’ять разів.

 

“Колос”. Ковалівці в чемпіонаті України сезону 2018/2019 років виступають напрочуд вдало. Не зважаючи навіть на те, що мають серйозні кадрові проблеми, пов’язані з цілою низкою травмованих гравців… В попередньому турі “Колос” дав серйозних бій лідерові турніру — “Любомиру”, зігравши з ним внічию 1:1. Тож, до матчу з ДЮСШ-15 підопічні Андрія Костенка підходять в гарному та бойовому настрої. В активі ковалівців дев’ятнадцять очок і третя позиція в турнірній таблиці.

 

Місце зустрічі. 14 листопада. Ірпінь, «Чемпіон». 14:00