U-19. «Любомир» — «Колос» — 1:1

U-19. «Любомир» — «Колос» — 1:1

Ковалівці в дев’ятому турі юніорського чемпіонату України (U-19) на виїзді розписали мирову зі ставищанським «Любомиром».

 

«Любомир» (Ставище) — «Колос» (Ковалівка) — 1:1 (0:0)

9-й тур. 7 листопада. Київ. НУБІП

Голи: ? — Деряпа.

 

Зустріч сусідів по турнірній таблиці — третього «Колоса» і четвертого «Любомира» — пройшла під диктовку ковалівських футболістів. Щоправда, закріпити свою вищість над суперником переможним результатом ковалівці не змогли.

Створивши, щонайменше, п’ять слушних нагод для того, щоб залишити свої «автографи» у воротах суперника, підопічні Костенка відзначилися лише одного разу. Це в середині другого тайму зробив Деряпа, який чітко спрямував  м’яча в ціль після поданого Дорошенком кутового. В усіх інших небезпечних ситуаціях, що виникали біля воріт «Любомира», за ставищанців зіграв неймовірний фарт. Більше того, волею випадку суперники й повели  в рахунку, коли на старті другої половини зустрічі помилкою оборонців скористався хтось із нападників «Любомира». Та, попри це, «Колос» не знітився і, провівши гол у відповідь, зберіг за собою місце в чільній трійці турнірної таблиці групи «2» першолігового чемпіонату України серед юнорських колективів.

 

Становище команд в чемпіонаті України станом на 8 листопада